golnar
02 آذر 1401 - 09:00

کاهش ترافیک بلوار امیرکبیر به خیابان هوانیروز

شهردار منطقه ۲۲ تهران از کاهش تردد خیابان هوانیروز به بلوار امیرکبیر و بالعکس با بهره‌برداری از خیابان جوادالائمه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا حاجوی گفت: طرح تعریض و اصلاح هندسی خیابان جوادالائمه در دستور کار معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه ۲۲ تهران قرار داشت که این طرح مورد بهره برداری قرار گرفته است.

خبرگزاری مهرحاجویوی افزود: مساحت این محور دو هزار و ۸۰۰ مترمربع در طول ۲۰۰ متر و عرض ۱۴ متر با دو محور شمال و جنوب راه اندازی شده است.

حاجوی با بیان اینکه حدود ۴۶۰ تن آسفالت برای این محور جدید مورد استفاده قرار گرفته است، اذعان کرد: با راه اندازی این محور بار ترافیکی بلوار امیرکبیر به خیابان هوانیروز و بالعکس به عنوان دو محور پرتردد محلی کاهش پیدا کرده است.

حاجویوی تصریح کرد: طرح راست‌گرد چهارراه ایران خودرو به خیابان پارسا در عملیات پخش آسفالت به میزان ۴۵ تن مورد بهره برداری قرار گرفته است.

شهردار منطقه ۲۲ تهران به طرح اصلاح هندسی خیابان آرش کمانگیر نیز اشاره کرد و گفت: این طرح اصلاح هندسی به اتمام رسیده است که پیش بینی شده با عملیات پخش آسفالت به میزان ۲۲۰ تن تا چند روز آینده این محور مورد تردد ایمن خودروهای شهروندان قرار گیرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 875016